Garson Sipariş Sistemi

ToyaPos Garson çözümüyle akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş alın.

ZAMANDAN KAZANIN

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Cep Garson uygulaması sayesinde hem işletme sahipleri hem de müşteriler zamandan tasarruf ederken dijital menüler yaygınlaşarak dünyamızın korunmasına da önemli bir katkı sağlamış olacaklar.

Restaurantlarda hepimizin yaşadığı garsonlarla iletişimin yeterince hızlı olmaması sorununa dayanıyor.

KUSURSUZ DENEYİM
Müşteri ile iletişimi hızlandırmak, sipariş verme gibi adımları kolayca gerçekleştirmek amacıyla saha araştırmaları tamamlandı ve Toya Garson uygulaması yönetici, garson ve müşteri panelleriyle kusursuz hale getirildi.

PRATİK ÇÖZÜMLER

ToyaPOS ile işletmenize ait tüm satış masalarını kolay bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Masaların boyutlarını ve renklerini özelleştirebilir kendi masa tasarımınızı ayarlayabilirsiniz. Tek bir ekranda tüm masalarınızın anlık durumlarını takip edebilir, bağımsız masa özelliği ile geçici masalar açabilirsiniz.

Böylece önceden tanımladığınız masa sayısının yetmediği durumlarda, zaman kaybı yaşamadan siparişlerinizi almaya devam edebilirsiniz.

Esnek ve basit ara yüz kullanımı sayesinde
masa taşıma, masa birleştirme, masa bölme, cari hesap atama gibi işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

NOT EKLEME VE DİĞER ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

MOBİL GARSON SİSTEMİ

Akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışan mobil sipariş el terminali uygulamasıdır. Google Play Store mağazasından yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

TÜM SİSTEMLERE UYUMLU

Garson sipariş sistemi uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler anında mobil POS sistemine aktarılarak mutfaklardaki yazıcılardan yazdırılır.

HIZLI VE İŞLEVSEL

Restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde garsonların akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş almasını sağlayan mobil sipariş sistemi çözümüdür.

ESNEK KULLANIM

Toya Garson uygulaması yönetici, garson ve müşteri panelleriyle kusursuz hale getirildi.

DEMO

ToyaPos Garson sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Hemen Arayın, Toya ile Çözüme Ulaşın.

İşletmenizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle inceliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

0 +
TOPLAM SİPARİŞ
0 +
CİHAZ
0 +
İŞLETME
0 +
ÜLKE