Android Pos Çözümleri

Toyapos Android , tüm küçük veya orta ölçekli işletmeler için tam özellikli, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir POS sistemidir.

Her Yerden Siparişlerinizi Kabul Edin

Yazılım Android’de çalışır ve yazıcılar ve para çekmeceleri gibi standart donanımlarla uyumludur ve müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlar.

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Tam hizmet veren restoranlar, Hızlı servis restoranları, Gece Kulüpleri, Pizzacılar, Barlar, Kahve Dükkanları, Yemek Arabaları ve Yemek Büfeleri. ToyaPOS, düzenli güncellemelerle aktif olarak geliştirilmektedir ve geliştiriciler, dünyanın her yerindeki müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni özellikler eklemektedir.

Çoklu Dil Seçeneği

ToyaPos Android Pos Çözümleri Çoklu Dil Desteği Sunmaktadır.

PROFESYONEL SİSTEM

Profesyonellerin ihtiyaç duyduğu daha fazla özellik ve seçenek sağlayan güçlü ve gelişmiş satış noktası sistemi 

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Ürünlerinizi kolayca yönetin, ürünleri kategorilere göre düzenleyin. Ürünlerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Pratik ve Uygun Fiyatlı

Dahili 58 mm yazıcı üzerinden kasa ve satış fişlerini, logo ve barkodlarıyla birlikte anında yazdırın.

HEPSİ BİR ARADA

Şık ve kullanıcı dostu arayüz, işletmeniz genelinde kablosuz olarak sipariş alıp göndermenize ve misafir ödemelerini gerçekleştirmenize olanak tanır.

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Kullanıcı dostu uygulamaları hızlı ve ekonomik bir şekilde başlatmak, yeni başlayanlar için önemlidir. Platformumuzun tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayacağını garanti ediyoruz.

DEMO

ToyaPos Restoran POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Hemen Arayın, Toya ile Çözüme Ulaşın.

İşletmenizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle inceliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

0 +
TOPLAM SİPARİŞ
0 +
CİHAZ
0 +
İŞLETME
0 +
ÜLKE