DİJİTAL TABLET MENU

Restoran, cafe ve oteller için yenilikçi, görsel, dijital tablet menü çözümleriyle tanışın, mobil sipariş deneyimini keşfedin

Dijital Tablet Menüsü ile Tanışın

Sürekli gelişen tablet menü uygulamamızın interaktif yapısı ile sabit tasarımlı kağıt menüler yerine, istediğiniz zaman düzenlemeler yapabileceğiniz bir menüye sahip olun.

GELİŞMİŞ MENÜ YAPISI

Dikkat çekici ve modern tasarımlı bir menü ile işletmenize değer katın. Ürünlerinizi iştah kabartan fotoğraf ve videolar ile sunun, üstelik ücretsiz 2+ dil ve çapraz kur seçenekleri ile daha fazla müşteriye hitap edin.

MÜKEMMEL UYUMLULUK

Her cihaza uyumlu web panelimiz ile menünüzü tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip panelimiz ile menünüzü kısa sürede oluşturabilirsiniz. Üstelik menünüzde yer alan tüm datalarınız bulut teknolojileri kullanılarak depolandığı için veri kaybı vb. gibi durumları yaşamayacaksınız.

Benzersizliğinizi Ortaya Koyun

Video ve fotoğraf yükleme seçenekleriyle menünüzde yer alan ürünlerinizi daha kaliteli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

EKTRA ÖZELLİKLER

Satışa sunduğunuz ürün içerisinde müşterilerinize sağlık açısında rahatsızlık verebilecek bir madde varsa ?

İşte bu durumda ToyaPOS Menü uygulamasının size sunmuş olduğu ürün bazlı içerik uyarı sistemi ile müşterileriniz sipariş vermeden önce sipariş vereceği ürün içerisinde yer alan tüm maddeleri görebilir, böylece sağlık açısından sorunsuz bir sipariş alabilirsiniz.

Daha Fazla Detay Paylaşın

Mutfak işletmenizin gözükmeyen madenidir. Müşterilerinize, ürünlerinizin hazırlanış hikayelerini ve ekstra sunmak istediğiniz bilgileri, tablet menü sistemimizde yer alan detaylı açıklama bölümünde gösterebilirsiniz.

Kampanya Yönetimi
Uygulamamızda yer alan reklam özelliği ile zaman bazlı veya ürün bazlı reklamlar yükleyebilir ve bu sayede işletmeniz için ek gelir sağlayabilirsiniz.
Sosyal Medya

Ücretsiz sunduğumuz sosyal medya paylaşım sistemimizde, Instagram, Facebook, Twitter, Foursquare, Web sitesi gibi profillerinizi paylaşabilirsiniz.

Müşterilerinizi Memnun Edin

Dijital menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Dijital menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

MÜŞTERİNİZLE DAHA KOLAY İLETİŞİM

Görsel ve kullanıcı dostu dijital menülerimiz ile daha kolay iletişim sağlayın, siparişleri hızlandırın.

DEMO

Toyapos Restoran POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Hemen Arayın, Toya ile Çözüme Ulaşın.

İşletmenizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle inceliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

0 +
TOPLAM SİPARİŞ
0 +
CİHAZ
0 +
İŞLETME
0 +
ÜLKE