DEPO MAL KABUL SİSTEMİ

Büyük ve küçük ölçekli işletmeler için hızlı ve esnek kullanıma sahip uygulama.

ÜRÜNLERİNİZİ TAKİP EDİN

Uygulama üzerinden bir ürüne tıklayarak o ürünün, adı, fiyatı, barkod numarası, kalori miktarı, hazırlanma süresi, açıklamasını görebilir ürünün alt kategorilerini görüntüleyebilir ve ürünün mevcut olup olmama durumunu belirtebilirsiniz.
ÜRÜN ARAMA
Uygulama üzerinden ürünler sayfasında sağ üst köşede bulunan arama butonuna tıklayarak arama ekranına erişebilirsiniz. Veya barkod ile ürünleri kolayca getirin.
SADE VE BASİT TASARIM

Uygulama son derece sade ve basit bir tasarıma sahiptir. Ürünler sayfasını karmaşıklaştırmamak adına bu yapıyı koruyarak sizlere daha rahat bir çalışma alanı sunar.

ÇOKLU KULLANIM

Birden çok kullanıcı tanımlama ile ortak kullanım . İşletmenizi büyütmek ve geliştirmek için ihtiyacınız olan herşeyi içeren, bir yazılım

Detaylı Raporlama
ToyaPos Depo sisteminde en önemli ve en güçlü yanı şimdiye kadar binlerce müşteride kazanılmış deneyimle, ürün bazlı, kategori bazlı, bölge bazlı, tarih bazlı ya da özel raporlarla şirketinizi yönetmenizi sağlar.
Hızlı Fatura & İrsaliye

Siparişlerin hızlıca hazırlanıp irsaliyesinin faturasının kesilip doğru şekilde gönderimini El Terminali ile Depo Otomasyonu çözümü ile gerçekleştirin. Hatalı fatura ve irsaliyeyi minimize edin, ürünle faturayı doğru eşleştirin.

Sistemin En Önemli Yararları

  • Müşterinizin sevkiyatları çok daha kurumsal ve profesyonel şekilde girilir, hatalı sevkiyatlar son bulur.
  • Sevkiyatların hazırlanması, sevk edilmesi ve ürün toplanması çok daha az vakit alır. Müşterinizin işi hızlanır.
  • İade ve iptaller çok hızlı işlenir, karmaşa olmaz.

 

DEPONUZU KOLAYCA YÖNETİN

En az atıkla stok seviyenizi koruyabilirsiniz. Depo ya da raflarda hangi malzemelerin olması gerektiğini ekranda görebilirsiniz. Olması gereken malzemeleri bilerek kayıp, kaçak, hırsızlık gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Envanter sistemi sayesinde satıcı ve tedarikçiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

DEMO

TOYAPOS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Hemen Arayın, Toya ile Çözüme Ulaşın.

İşletmenizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle inceliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

0 +
TOPLAM SİPARİŞ
0 +
CİHAZ
0 +
İŞLETME
0 +
ÜLKE