Cafe Adisyon Programı

Cafe, bar, pastane, çay bahçesi, kahve dükkanları ve zincir işletmeler için yeni nesil sipariş ve satış otomasyonu

Cafe Adisyon Çözümü

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

ÜRÜNLERE DOKUNARAK SİPARİŞ ALIN

Ürünlere dokunarak kolayca sipariş alın, ürün seçeneklerini inceleyin, kategoriler arasında parmak uçlarınızla dolaşın.

SİPARİŞ BÖLME, İKRAM, İPTAL VE İADELER

Sipariş ürünleri arasında dilediklerinizi seçerek ikram, iptal veya iade işlemlerini tek dokunuşla gerçekleştirin. Sipariş ürünlerini seçerek tek dokunuşla bölün ve/veya dilerseniz diğer masalara kolayca taşıyın.

Adisyonları ve Ödeme İşlemlerinizi Yönetin

Yerleşim planınızdaki masalara dokunarak sipariş almaya başlayın. Masalarınızdaki açık siparişleri, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarları ile birlikte görüntüleyin.

MASA TAŞIMA VE BİRLEŞTİRME

Masaları siparişleriyle birlikte diğer masalara taşıyın, dilerseniz masaları birleştirin.

ÖDEMELER VE CARİ HESAPLAR

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla masayı seçin. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde bütün veya parçalı olarak alın veya bir cari hesaba borç olarak aktarın.

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Anlık Raporlar ve Görsel Analiz

ToyaPOS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

ToyaPOS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

ANINDA RAPORLARA ULAŞIN

Raporlarınızı takip etmekte zorlanıyor musunuz? ToyaPOS ile tıklayın raporlarınızı takip edin. Hem hızlı hem kolay tasarım ile siz de memnun kalacaksınız.

GÖRSEL ANALİZDE EN İYİSİ 

ToyaPos ile ne kadar satış yapıldığını hangi ödeme yöntemlerinin kullanıldığını mükemmel analiz yöntemiyle keşfedin, aklınız ödemelerde kalmasın. 

ÖZELLİKLER

ToyaPos restaurant sisteminin kullanılabileceği o kadar çok yer var ki, 

En popüler olanlardan sadece bazılarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Aslında ToyaPOS her yerde.

YEMEK SEPETİ

İnternet tarayıcısı üzerinden siparişlerinizi takip etmek yerine, tüm siparişlerinizi ToyaPos üzerinden kontrol edin. Hiçbir siparişiniz kaçmasın.

GETİR YEMEK

Son zamanların gözde sipariş platformu! Kuryeniz olmasa bile ToyaPos sistemi üzerinden siparişlerini alın, Getir kuryeleri siparişinizi teslim etsin.

PAKET SİPARİŞ

Evinden çıkmak istemeyen ya da yoğun olan müşterilerinizi lezzetlerinizden mahrum bırakmayın. ToyaPos ile kurye süreçlerinizi en hızlı şekilde takip edin.

ÇOKLU KULLANIM

Büyük yada kalabalık bir restoran mı işletiyorsunuz? İstediğiniz kadar kasiyer sistemini entegre olarak çalıştırabilir yoğunluğu kontrol altında tutabilirsiniz!

STOK TAKİBİ

Sizin için malzemelerinizi takip eder, ne almanız gerektiğini ne zaman almanız gerektiğini size söyleriz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Farklı ödeme seçenekleri ile çalışabilirsiniz. Bunların kontrol sizin elinizde. Firma kartlarıyla ödeme alabilir, kayıtları bu şekilde tutabilirsiniz.

ARAYANI GÖR

Telefondan sipariş alıyor musunuz? Arayan müşterilerinizin ismini ekranda görseniz ve onları isimleriyle karşılasanız nasıl olur? Bizce çok güzel olur.

İNDİRİMLER VE EK ÜCRETLER

İstediğiniz zamanlarda belli siparişler için indirim uygulabilir yada müşterilerinize ufak sürprizlerde bulunabilirsiniz. Hepsi size kalmış. ToyaPos sizin için hazır bekler!

RAPORLAMA

Gelecekte kullanacağınız en değerli silahınız geçmişte tutmuş olduğunuz kayıtlarınızdır. Olabilecek her türlü raporlamayı, istediğiniz şekilde kolaylıkla alın. Kolaylık derken çok ciddiyiz!

GİDER YÖNETİMİ

Yaptığınız her ödeme ToyaPos tarafından kayıt altına alınır ve hiçbir zaman kasada eksik yaşamazsınız. Ayrıca bir ürüne fazla para öderseniz, size söyleriz!

SADELİK

En güzel özelliklerimizden biri de, sunduğumuz birçok ileri düzey işlevselliklerin yanında, bunları en sade şekilde başarıyor olmamız.

VERESİYE HESAPLARI

Veresiye hesapları firma hizmetleri için uygun bir çalışma yöntemidir.

DEMO

ToyaPos Restoran POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"Kullandığımız Toyapos Programı Çok Kullanışlı Pratik diğer şubelerimde kullanarak pazar alanımı genişlettim teşekkürler."
"İşletmiş olduğum Restorant cafede Toyapos Restorant modülünü kullanıyorum çok pratik çok kullanışlı."
"Müşteri ilişkisine önem veren destek garantisini sözde değil gerçek olarak sunan müşteri memnuniyetini sonuna kadar sağlıyor, teşekkürler."

Hemen Arayın, Toya ile Çözüme Ulaşın.

İşletmenizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle inceliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

0 +
TOPLAM SİPARİŞ
0 +
CİHAZ
0 +
İŞLETME
0 +
ÜLKE